Yeni Ay Yeni Başlangıçlar

  Yeni Ay Yeni Başlangıçlar

  Yeni ay ve yeni ayı takip eden hafta yeni ve heyecan verici başlangıçların oluşması için sihirli bir zamandır. Hayatınızda yaratmak ve dönüştürmek istediğiniz şeyler konusunda net olmanızın tam zamanıdır.

  Yeni ay ritüelleri, niyetlerinizle ilgili farkındalığınızı artırır, size enerji verir, titreşiminizi artırır. Çoğu kişi hayatta ne istediğini bilmez. Gerçek şu ki, eğer Yaradan’dan ne isteyeceğimizi ve nasıl isteyeceğimizi bilmiyorsak yönsüz bir tekne gibi oradan oraya savrulur dururuz.

  Ne istediğimi biliyorum. İstediğim şeyin neye benzediğini biliyorum. İstediğim şeye sahip olmayı hak ediyorum ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  Yeni ay dileklerinizi yazmanın inanılmaz bir yaratım gücü vardır. Yaratım sürecinde dileklerinizle ilgili net olmanız çok önemlidir. Yazılı niyetleriniz için özel bir alan yaratın. Mumlar, kokular, sevdiğiniz objeler, kristaller olabilir. Yazmaya başlamadan önce enerji alanınızı adaçayı tütsüsü ile temizlemenizi tavsiye ederim. Gözleriniz kapatın ve Yaradan’dan kalbinize akan dilekleri önce hissedin ve sonra tüm dileklerinizi yazın.

  Hayatımın neşe, sevgi ve bolluğa dönüşmesine hazırım. Ben değerliyim. Yeni güzel başlangıçlar yapmanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Dileklerimin gerçekleşmesinin mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum. Ben buna izinliyim.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  Dileklerinizin gerçekleştiğini imgeleyip o heyecan ile size yeterli gelecek zaman kadar meditasyon yapmanızı tavsiye ederim. Kalbinizde hissettiğiniz o güzel heyecan dileklerinizi en iyi ve en yüce şekilde size getirecektir. Büyük şeyleri hayal etmeye izinli olun, cesur olun!

   Yaradan’ın tüm ihtiyaçlarımı karşıladığını biliyorum. Her daim güvendeyim. Güvende olmanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Yaradan’ın rehberliğini almaya izinliyim.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  Sevgili Okurlarım, daha fazla his yüklemesi için Youtube kanalımı takipte kalın! Sevgilerimle, 

  İpek Senem Aydın

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA