Deneyimlerimizden Kolayca Nasıl Öğrenebiliriz?

  Deneyimlerimizden Kolayca Nasıl Öğrenebiliriz?

  Sevgili Okurlarım,

  Hepinize Sevgiyle Merhaba!

  İnsanoğlu olarak bizler, deneyimlerimizin bir toplamıyız. Hayatın içinde acısıyla tatlısıyla tecrübe ettiklerimiz, paha biçilemez değerdedir.  Hepimizin bazen kaybolmuş ya da kafasını karışık hissetmesi çok doğaldır. Canımız hiçbir şey yapmak istemez, bazen isyan durumuna düşüp neden bunu yaşıyoruz diye sorarız. Yaşadıklarımızdan derslerimizi almadığımız zamanlar aynı şeyleri tekrar tekrar tecrübe ederiz. Ruhumuzun tekamülü için bu dünyada deneyimler yaşamamız gerekiyor, bunları seçerek dünyaya geldik. İyi haber şu ki, bizlerin seçim yapma hakkı var ve biz deneyimlerimizden kolayca öğrenmeyi seçebiliriz.

   “Deneyimlerimden en yüce şekilde ve kolayca öğrenmenin Yaradan tanımını biliyorum, bunun mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum, bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım”

  Evet derseniz Thetahealing his yüklemeleri yüklenecektir.  

  PEKİ DENEYİMLERİMİZDEN KOLAYCA NASIL ÖĞRENECEĞİZ?

   GERÇEK OLANA BAĞLI KALIN

  Yaşadığınız deneyim acı verici ya da üzücü olabilir. Kimseye önyargılı olmadan ve yaşadığınız deneyimin etrafında hikayeler üretmeden sadece olmuş olan olaya ve gerçeklere bağlı kalın.

  “Yaradan’ın tanımıyla Gerçek nedir biliyorum. Gerçek’i görmenin ve bilmenin mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum. Bunun nasıl hissedildiğini biliyorum.”

  Evet derseniz Thetahealing his yüklemeleri yüklenecektir.

   DUYGULARINIZI BELİRLEYİN

   Yaşadığınızdan deneyimden sonra hissettiğiniz duyguları belirleyin. Üzüntü, sevinç, heyecan, hayal kırıklığı, korku, öfke, kızgınlık, kıskançlık gibi, fakat bunu yaparken diğer kişiler ya da ortamları suçlamadan yapın.

   “Yaradan’ın tanımıyla duygularımın farkında olmanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Diğerlerini suçlamadan ve önyargılı olmadan duygularımın farkında olmayı seçiyorum”

   Evet derseniz Thetahealing his yüklemeleri yüklenecektir.

  DENEYİMİN HAYAT AMACINIZA NASIL HİZMET ETTİĞİNİ BELİRLEYİN

  Kişilere ve durumlara takılı kalmadan yaşadığınız bu deneyim hayat amacınıza nasıl hizmet ediyor, bu deneyimin size pozitif katkıları nelerdir ve bu deneyimden ne öğrendiniz? Bunları göz önüne alın.

  “Yaradan’ın tanımıyla deneyimlerimin hayat amacıma nasıl hizmet ettiğini biliyorum. Bunun mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum. Bunu kabul ediyorum, hak ediyorum ve layığım ”

  Evet derseniz Thetahealing his yüklemeleri yüklenecektir.

   ALDIĞINIZ DERSLERİ BELİRLEYİN

   Yaşadığınız durum ile ilgili olarak almış olabildiğiniz dersleri listeleyin. Bunu yapabilmek, olayı büyük pencereden ve tarafsız olarak görmek zor ve bazen acı verici olsa da sonrasında kazancınız büyük olacaktır.   

  “Yaradan’ın tanımı ve bakış açısıyla derslerimi almanın mümkün olduğunu biliyorum. Derslerimi almanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım”

  Evet derseniz Thetahealing his yüklemeleri yüklenecektir.

   DENEYİMLERİNİZE POZİTİF BİR BAKIŞ AÇISI GETİRİN

  Derslerinizi belirledikten sonra yaşadığınız deneyime tekrar ama bu sefer pozitif bakış açısıyla bakın. Yaşadığınız bu deneyimden sonra, hayatınızda ne gibi pozitif değişimler oldu bunları belirleyin. Belki sizi üzen bir iş arkadaşınız ya da patronunuz olmasaydı, sizi ruhen beslemeyen o işte hala çalışıyor olacaktınız. Belki de deneyimlediğiniz o hastalığı geçirmemiş olsaydınız yaşamın ve sağlığın ne kadar değerli olduğunu bu kadar iyi anlamayacaktınız. Şu anda bu kadar hayata bağlı olmanızı belki de geçirmiş olduğunuz o hastalık size öğretti.  

  “Yaşadıklarıma pozitif bakış açısıyla bakmanın Yaradan tanımını ve Yaradan bakış açısını biliyorum. Yaşadıklarıma pozitif olarak nasıl bakacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. Bunu kabul ediyorum, hak ediyorum ve layığım”

   Evet derseniz Thetahealing his yüklemeleri yüklenecektir.

  Deneyimlerinizden kolayca öğrenmeye seçebilir, bu basamakları uygulayarak günden güne daha iyi olduğunuzu görebilirsiniz.

  Hatırlamamız gereken en önemli şey şudur ki, hayatımız boyunca bizi en çok zorlayan kişiler bizim ruhsal düzeydeki en iyi öğretmenlerimizdir. Bu zorlu görevleri kabul edip ruhsal düzeyde bizimle ilgili misyonlarını tamamlamışlardır. Derslerimizi almamıza ve büyümemize sebep olan bu kişilere ve durumlara kalpten şükranlarınızı gönderin ve varlıklarını sevgi ile onurlandırın. Fiziksel olarak ne kadar uzakta olsalar da ruhlar her zaman hisseder. Sevgi en güçlü titreşimdir.

   Muhteşem ve sevgi dolu, “Seni Seviyorum” ile geçen sonsuz güzellikte günler dilerim. Hepinizi Seviyorum.

   Sevgilerimle,

   İpek Senem Aydın

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA