Auramızı Nasıl Temizleriz?

  Auramızı Nasıl Temizleriz?


  Enerjinizi düşük hissediyorsanız, suçluluk, öfke, kızgınlık gibi hislere tutunuyorsanız, huzursuz, endişeli ya da tedirginseniz, negatif şeyler konuşuyorsanız ya da negatif çevrede bulunuyorsanız, sağlıksız besleniyorsanız, auranızın temizlenmeye ihtiyacı vardır. 

  Su, toprak, hava ve ateş auramızı temizlemek için muhteşemdir. 
  Çıplak ayakta toprakta yürümek, ormanda, parklarda vakit geçirmek ve ağaca sarılmak, enerjimizi anında yükseltir. 
  Tuzlu su, auramız için harikadır. Denizde bol bol yüzen kişilerin aurası tertemiz olur. Deniz imkanınız yoksa tuzlu su ile duş almak güzel bir fikirdir. 
  Rüzgarlı havalarda yürüyüş yapmak çok faydalıdır. 
  Ateş en güçlü arındırıcılardandır. Artık ihtiyaç duymadığınız eski resimler, mektupları yakmanız o enerjiyi anında dönüştürür. Aklınıza gelen tüm olumsuzlukları bir kağıda yazıp bunlardan özgürleştiğinizi düşünün ve sonra da kağıdı yakın. 

  Aşırı bağımlılıklar ve dedikodu auranızın kirlenmesine yol açar ve düşük titreşimli astral enerjileri kendinize çekersiniz. Bu yüzden saf bir auraya sahip olmak için, dürüst olun, ağzınızdan çıkanlara dikkat edin, iyi niyetli kişilerle arkadaşlık edin, sevgi dolu olun, affedin, düzenli spor yapın, açık havada vakit geçirin, Yaradan ile tam bağlantıda olun ve meditasyon yapın. 
  Sevgiyle kalın,

  İpek Senem Aydın

  Yaşadığımız şu günlerde ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, İpek Senem Aydın ile bireysel olarak çalışmak için info@ipeksenemaydin.com adresine yazın.Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun!

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA