Sözcüklerimiz Hayatımızı Nasıl Etkiler?

  Sözcüklerimiz Hayatımızı Nasıl Etkiler?

  Sevgili Okurlarım,

  Ağzımızdan çıkan her sözcük ve zihnimizden geçen her düşüncenin inanılmaz bir gücü vardır. Yeteri kadar dile getirilen düşünceler bizim gerçekliğimizi yaratırlar. Örneğin “Bu zamanda insanlara güvenmek çok zor” diye tekrarlayıp durursanız, güvenilmez insanların hayatınıza girmesi çok muhtemeldir. “Kilo vermem gerekiyor” derseniz, her zaman için hayatınızda kilo vermeniz gereken durumlarla karşı karşıya kalırsınız.

   Dile getirdiğimiz her düşünce, bizim dünyayı, diğerlerini ve kendimizi nasıl gördüğümüzün bir onaylamasıdır. Bazen kendimizi “Hayat çok zor”, “Öğrenmek çok zor”, “ Param yok” derken buluruz. Ağzımızdan çıkan bu sözcükler hayatımızda gerçeklik haline gelirler. O halde hayatımızda olumsuzlukları tecrübe etmek istemiyorsak ne yapmalıyız?

  AĞZINIZDAN ÇIKAN KELİMELERİN FARKINDA OLUN

  İlk adım söylediğimiz her şeyin farkında olmaktır. Kendinizi şikayet ederken veya negatif konuşurken bulduğunuzda hemen iptal deyip arkasından pozitifini söyleyin. Diyelim ki bir şeyi çok beğendiniz ama onu alacak paranız yeterli değil. Param yok alamam ya da bu çok pahalı demek yerine, şu anda seçimimi bu yönde yapmıyorum diyebilirsiniz.

  Örneğin taksi ya da park yeri bulamadığımda şikayet etmek yerine yüksek sesle “Ben çok şanslıyım” diye tekrarlamaya başlarım ve o an taksi gelir önümde durur. Yaradan sizi her daim duyar, isteklerin küçüğü büyüğü yoktur, yeter ki siz pozitif bir şekilde dile getirmesini bilin.

   Ne söylediğimin farkındayım. Sözcüklerimi özenle seçmenin mümkün olduğunu biliyorum. Pozitif bakış açısına sahip olarak nasıl konuşacağımı biliyorum. Yaradan tarafından duyulmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

   POZİTİF OLUMLAMALAR KULLANIN

   Hayatınızın hangi yöne doğru gitmesini istiyorsanız, hedefiniz ve amacınız neyse onun hakkında olumlamaları hayatınıza dahil edin. Bunları ne kadar çok kalpten inanarak tekrar ederseniz, o kadar çabuk hayatınıza alırsınız. Thetahealing tekniği uygulamasında ise bu olumlamaları hayatımıza almamız bir uyku döngüsü kadardır.

  Olumlama örnekleri:

  Evren bana bolluk ve bereketini yağdırıyor, ben de bunu sevgi ve şükranla kabul ediyorum.

  Her gün daha mutlu ve daha huzurlu oluyorum.

  Vücudumdaki her bir hücre mutlu ve sağlıklı.

  Her günüm bir armağan.

  Enerjik ve yaşam doluyum.

  Güvendeyim.

  Yaşamım sevgiyle dolu.

  Ben pozitif bir insanım. Pozitif düşünce aklımı kontrol ediyor. Pozitif düşüncelerle dolu olmanın nasıl hissedildiğini anlıyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

   NEGATİF KONUŞMANIZI FARKEDİN

  Kendimizi negatif konuşurken ya da şikayet ederken bulduğumuzda, orada bir korku var demektir. Yeteri kadar iyi olamadığınızın korkusu olabilir bu. Ya da başarısızlık korkusu, yanlış bir seçim yaptığınızın korkusu olabilir. Bu noktada olabilecek en kötü şeyin ne olabileceğini düşünün ve korkularınızla yüzleşin. Sahip olduğunuz bu korku size hayatta nasıl hizmet ediyor? Örneğin başarısızlık korkunuz sayesinde çok çalışıp başarılı oldunuz, takdir edildiniz, kabul edildiniz, onaylandınız, maddi ve manevi özgür oldunuz, güçlü oldunuz. Dolayısıyla artık başarısızlık korkusuna ve bundan motive olmaya ihtiyacınız yok. Bunun farkındalığına varabilmek bile çok güzel fakat bazen bu herkes için kolay olmayabiliyor. Thetahealing tekniği bu farkındalıkları kişilerde uyandırmamıza ve yaşamlarını olumlu yönde yapılandırmamıza çok büyük destek oluyor.

  “Şikayet etmeden günlük hayatımı nasıl geçireceğimi biliyorum ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. En iyi ve en yüce şekilde nasıl olabileceğimin en iyisi olacağımı biliyorum. Günlük hayatımı kendime inanarak nasıl yaşayacağımı biliyorum.”

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Kendinize inanın, Yaradan zaten size inanıyor. Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun! Daha fazla his yüklemesi için Instagram hesabımı takipte kalın! Sorularınızı sosyal medya hesaplarım üzerinden cevaplıyorum.

  Hepinizi Seviyorum!

  İpek Senem AYDIN

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA