Değişim Güvenlidir!

  Değişim Güvenlidir!

  Sevgili Dostlarım, 

  Hayatımızdaki değişmeyen tek şey değişimdir. Bundan kaçamayız ve bu değişime ne kadar çok direnç gösterirsek, hayatımız o kadar zor ve karmaşık olur. Bunu ertelediğiniz zaman ise, değişim size gelir ve kendini mutlaka size gösterir. Yaşamınızı yeniden gözden geçirmeniz için sizi kıskaca alır ve adeta zorlar.

  Değişimleri ya kriz sonrası , ya seçerek ya da tesadüfen yaşarız. Deneyimlerimden söyleyebilirim ki, en güzel ve en kolay olanı bilinçli bir şekilde seçerek yaptığımızdır. Harekete geçmemiz için illa hastalık deneyimlememiz ya da depresyon geçirmemiz gerekmiyor. Kendi özgür irademizle seçim gücümüzü kullanarak, mutlu ve dolu dolu yaşamamız için daha fazla olanaklara sahip olabiliriz. Bu olanaklar da hayatımızı pozitif yönde değiştirir.

  “Değişimi ve ruhsal büyümeyi kabul ediyorum. Değişime kolaylıkla uyum sağlamanın mümkün olduğunu ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. “

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  HAYAT AMACINIZI BULUN

  Dünyaya geliş sebebimiz, ruhumuzu tekamül ettirmektir. Hep söylediğim gibi buraya seçerek geldik.  Bu yaşam sizin için niye önemli? Bu hayata neyi gerçekleştirmeye geldiniz? Yaşam amacınız nedir? Yaşam amacınız ve istekleriniz doğrultusunda hedefleriniz neler ve sizler bu hedefler için ne yapıyorsunuz? Acaba ne için burada olduğumuzun farkında mıyız? Bunları bilmek çok önemli çünkü hayat amacımızı bilmezsek ömrümüzün geri kalanını yönsüz oradan oraya savrularak geçiririz.

  Hayat amacınız hakkında fikir sahibi olmanız için sizlere,  bana çok faydası olan iki muhteşem kitap önereceğim. Ruhsal Astroloji-Jan Spiller ve Hayatınızın Amacı-Dan Millman. İki sene önce astrolog bir arkadaşım doğum haritamı analiz etmişti. Benim sezgilerimin kuvvetli olduğunu ve bu dünyaya geliş sebebimin “Diğerlerinin dönüşmesine yardımcı olarak dönüşmek” olduğunu söylemişti. Thetahealing Uygulayıcılık ve Eğitmenlik sürecim bu şekilde başladı. Şimdi hem yol arkadaşlarımın hayatlarındaki güzel dönüşümlerine şahit oluyorum, hem de kendim dönüşüyorum. Thetahealing bilinçaltı inanç değişikliği ve his çalışmasıyla, kişilerin ertesi gün bambaşka olumlu bir deneyim yaşamalarına tanık oluyoruz.

  “Hayat amacımı bilmenin mümkün olduğunu biliyorum. Hayat amacımla uyumlu olarak nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. “

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  PİŞMANLIKLARINIZI BIRAKIN

  Pişmanlıklar sizi hep geçmişte tutar ve değişip dönüşmenizin önünde en büyük engeldir. Keşke o işe girmeseydim, keşke o evi almasaydım, keşke bu evliliği yapmasaydım diye düşündüğünüz her an şimdiyi ve geleceği kaçırırsınız. Geçmişte olan olmuştur, geçti ve bitti. O halde bırakın gitsin. 

  Pişmanlıklarınızı bir kağıda yazın ve sonra yanıp kül olmasını gözlemleyin. Diğer seçenek de uçan bir balona bağlamak ve gökyüzüne bırakmaktır. Bırakın gitsinler, çünkü artık böyle deneyimlere ihtiyacınız kalmadı.  

  “Pişmanlık olmadan günlük hayatımı nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. Pişmanlıklarımı bırakmam mümkündür ve güvenlidir.”

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  KORKULARINIZLA YÜZLEŞİN

  Korkularımızı görmezden geldiğimizde onların geçip gideceğini düşünürüz. Oysaki bu tamamen bizim bir zannımızdır. Korkularımız zihnimizde olan gerçek olmayan düşüncelerdir. Kaybetme korkusu, aldatılma korkusu, yalnız kalma korkusu gibi. Zamanla bunların gerçek olduğuna bir sebeple inanmışızdır. Korkularımız hayatımızı yönetmeye başladığında tamamen mutsuz ve umutsuz biri oluruz. Eğer hayatımızı değiştirmek istiyorsak, korkularımızla yüzleşmeliyiz ve gerçek gücümüzü elimize almalıyız.

  “Korku olmadan nasıl yaşanıldığını ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. Yaradan’ın tanımıyla her an güvende olmanın nasıl hissedildiğini biliyorum.”

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun! Hepinizi seviyorum!

  Sevgilerimle,

  İpek Senem AYDIN

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA