Sezgilerimi Nasıl Dinleyebilirim?

  Sezgilerimi Nasıl Dinleyebilirim?

  Sevgili Okurlarım,

  Sevgiyle Merhaba! Hepimiz içimizde bizimle iletişime geçmeye çalışan ve bizi yönlendiren bir içsel sese sahibiz. Bu içsel ses yaşamdaki bir sonraki adımlarımızla ilgili bize rehberlik eder, güvende olmamızı sağlar ve bizi korur. Sezgi diye adlandırdığımız bu ilahi yönlendirmeye doğuştan zaten sahibizdir. 0-7 yaş arası çocukların sezgileri çok kuvvetlidir, çünkü henüz mantık devreye girmemiştir.

  Okul süreciyle beraber, hayatımıza mantığımızı almaya başlarız. Hayatta başarılı olmamız için  planlı, kontrollü, disiplinli olmamız gerektiği öğretilir. Sezgilerimizi daha az dinleyip kontrolcü olmaya başlarız. Mantığımızla hayatımızı inşa etme etmeye çalışırız. İlahi olan rehberliğe değil, zihnimizin rehberliğini dikkate alırız.

  Sezgi, Yaradan’ın ilahi yönlendirmesidir ve bize ruhsal, duygusal ve zihinsel yönden rehberlik eder. Birçoğumuz, sezgilerimizi dinleyemeyiz. Kafamızın içinde hep konuşan birileri vardır ve bizim sezgilerimizle bağlantıya geçmemizi engeller. Zihnimizde endişe, korku, şüphe, önyargılar ve diğer insanların bizim hakkımızdaki düşünceleri dolaşır durur.

  Sezgilerimiz bize der ki, evet hayalindeki o işe başla, hayalindeki o kitabı yaz, hayalindeki o şehre ya da ülkeye taşın. Hayatın için vermen gereken kararı ver. Kalbiniz birden pır pır atmaya başlar. Hayalinizi düşünmek bile sizi mutlu etmeye yetmiştir. Ancak birden zihnininiz ortaya çıkar yeniden sizi şüpheye düşürür, ya başarısız olursam, ya mutsuz olursam, ya her şeyimi kaybedersem korkusudur bu.

  Şu anda bu yazıları okurken lütfen kendinize sorun. “Benim ruhuma iyi gelen şey nedir? “

  “Bana keyif veren şey nedir?”, “ Kalbimi ne heyecanlandırır?”, “Tutkuyla yapmak istediğim o şey nedir?”, “Önümüzdeki 1 sene içinde neyi gerçekleştirmek istiyorum?” Bu soruları kendinize sorduktan sonra kendinizi bir süre dinleyin. Gözlerinizi kapatıp derin nefes alın, meditasyon yapabilirsiniz ya da doğada yürüyüş yapabilirsiniz. Cevap için kendinizi zorlamayın. Daldaki elmaya hiçbir zaman için yere düş demeyiz, o vakti geldiği zaman olgunlaşınca zaten düşecektir. Tıpkı içsel sesiniz de vakti gelince cevapları size böyle getirecek. Cevaplar gelince kendinizle lütfen dürüst olun. Yapmak istediğiniz sizi mutlu eden o şeyi yapın. Sevdiğiniz şeyi yaparken her zaman Yaradan tarafından ilahi olarak desteklendiğinizi hatırlayın.

  Kontrolü bırakıp sezgilerimi nasıl dinleyeceğimi biliyorum.

  Sezgilerim ile zihnim arasındaki farkı biliyorum.

  Sezgilerime güvenmem mümkündür.

  Sezgilerimi dinlediğimde güvende olmanın nasıl hissedildiğini biliyorum.

  Kendi ruhsallığımla nasıl bağ kuracağımı biliyorum.

  Ruhsal rehberliğe güvenmenin Yaradan tanımını biliyorum.

  Sezgilerimin bana yol göstermesine izinliyim.

  Sezgilerimle uyumlu hareket ettiğimde güvende olduğumu biliyorum.

  Sezgim benim için en uygun olan yolu kendiliğinden gösterir.

  Sezgilerimi dile getirdiğimde kazanırım.

  Doğru kararlar almanın Yaradan tanımını biliyorum.

  Karar verdiğimde Yaradan’ın beni desteklediğini biliyorum, ben buna izinliyim.

  Sezgisel yolumu takip etmem mümkündür.

  Ne istediğimi biliyorum.

  İstediğim şeyin neye benzediğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Sezgileriniz size yol göstersin. Kalplerimiz sevgiyle dolup taşsın. Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun! Daha fazla his yüklemesi için Instagram hesabımı takipte kalın! Hepinizi seviyorum!

  İpek Senem AYDIN

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA