Kendimi Daha Fazla Nasıl Sevebilirim?

  Kendimi Daha Fazla Nasıl Sevebilirim?

  Sevgili Okurlarım,

  Hepinize Sevgiyle Merhaba! Enerjinin çok yoğun olduğu, hızlı bir değişim ve dönüşüm yaşadığımız günlerden geçiyoruz. Günlük yaşantımızda testler ve sınavlar ile art arda karşılaşıyoruz. Bizi zorlayan, bizi dönüştüren ama hep ileriye götüren sınavlar.. Öyle bir süreçteyiz ki bu deneyimlerden dersimizi almadığımız zaman, bir sonraki sınav daha zor oluyor. Hepinizin bu süreçlerden kolaylıkla geçmesini temenni ediyorum ve sizlere Yaradan’ın koşulsuz sevgisini gönderiyorum.

  Kendimizi sevmek doğuştan gelen en doğal hakkımızdır. Eğer bu sevgiyi kendimize göstermez isek, dış dünya ile olan sevgi akışımızda dengesizlikler meydana gelir. Diğerleriyle olan ilişkilerimizde sevilme ihtiyacımızdan dolayı hep beklenti içinde oluruz. Spiritüel Yasalar’dan hatırlayalım: “İçeride nasılsa, dışarıda da öyledir”

  PEKİ KENDİMİZİ DAHA FAZLA NASIL SEVEBİLİRİZ? 

   Önceliği Kendinize Vermeye İzinli Olun

  Hayatınızdaki kişilere öncelikli olduğunuzda alma-verme dengeniz bozulur. Bir süre sonra diğerlerine vermek sizi yormaya ve ağır gelmeye başlar. Fiziksel ve duygusal açıdan kendimizi ilk sıraya koyduğunuzda ise, neşe ve keyif ile dolarız.  Çocuklarımız, eşimiz ve ailemiz için yaptıklarımız bir görev ya da yük olmaktan çıkar, paylaşımlarımız sevgi dolu olur.

  Önceliği kendime verdiğimde güvendeyim. Bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Kendinizi Affedin

  Geçmişte yaşadığımız her şey yaşandı ve bitti. Hata, pişmanlık diye adlandırdıklarımız aslında tekamülümüz için gerekli deneyimlerdi. Bu ağır enerjileri artık taşımaya ihtiyacımız yok. Elinizi kalbinizin üzerine koyun ve ihtiyaç duyduğunuz kadar tekrarlayın: “Kendimi Seviyorum ve Kendimi Affediyorum. Diğerlerini Seviyorum ve Diğerlerini Affediyorum”

   Kendimi affetmenin mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum. Bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Hayır Demeyi Öğrenin

  Başkalarını üzmemek ve onları memnun etmek adına Evet dediğimizde ya da onların bazı davranışlarını görmezden geldiğimizde, aslında kendimiz ve içimizdeki çocuğu incitiriz. Sevdiğimiz ve özen gösterdiğimiz kişilerin saygısız ve sevgiden uzak davranışlarına hayır diyebilmeniz kendinizi ne kadar sevdiğinizin bir göstergesidir. Hayır demeyi öğrenmek, kişisel sınırlarımızı korumamız için çok önemlidir. Kendinizi incitici ortamlardan ve kişilerden uzaklaştırın. Sizler sevilmeye ve değer verilmeye layıksınız.

  En yüce ve en iyi şekilde nasıl Hayır diyeceğimi biliyorum. Hayır dediğimde güvendeyim. Bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Sevgiyi Hak Ettiğinizi Farkedin

  Bu dünyaya sevgiyi deneyimlemeye geldik. Günlük hayatınızı kendinizi severek ve kendinize özen göstererek yaşayın. Kendinize sevgi dolu davranın, şefkat gösterin, sürprizler yapın, çünkü hayatımız boyunca en uzun ilişkiyi kendimizle yaşayacağız. Aynaya bakıp “Seni Seviyorum, Sen Muhteşemsin” demeniz bile insanlık için ufak ama sizin için büyük bir adımdır. Ben genelde yürüyüş yaparken, her adımda Seni Seviyorum diyorum. Siz de bunu bir oyun haline dönüştürüp, merdivenleri çıkarken, araba kullanırken, yemek yaparken tekrarlayabilirsiniz. Bakalım nasıl güzel dönüşümler sizleri bekliyor? Allah’ım bunu bize göster!

   Yaradan’ın koşulsuz sevgisinin nasıl hissedildiğini biliyorum. Bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Kendinizi Takdir Edin ve Kutlayın

   Hayatın içinde çok şey başarmış ve çok yol kat etmiş olsanız dahi, yine de kendi içimizde hep yapamadıklarımız, başaramadıklarımız ve kusurlu gördüğümüz yanlarımıza odaklanırız. Bunlara odaklanmak yerine sizi özen kılan değerlerinizi, bugüne kadar başardıklarınızı ve yeteneklerinizi listeleyin. Ben harika bir insanım, harika bir kalbim var, alçakgönüllüyüm, cömertim, paylaşmayı seviyorum, ben sevilmeyi hak eden bir kadınım/erkeğim gibi. Gün içinde bu listeye sık sık göz atın ve bu değerlere sahip olduğunuz için kendinizi takdir edin ve kutlayın. Hatırlayın: “Neye odaklanırsanız, onu çoğaltırsınız”. Günlük hayatınızda iyi yaptığınız bir şey olduğunda, bu çok ufak bir şey bile olsa, önce kendi isminizi söyleyin ve arkasından “Çok iyi iş çıkardın bravo” deyin. Zamanla bu bir oyuna dönüşecek ve kendinize olan sevginizin günden güne ne kadar arttığına şahit olacaksınız. Oldu bile!

  Olduğum halimle mükemmel bir kadın/erkek olduğumu biliyorum. Olduğum halimle sevmeye ve sevilmeye izinliyim. Bunu hak ediyorum, kabul ediyorum ve layığım.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Hepinize mucizelerle dolu günler diliyorum. Kalplerimizde Yaradan’ın koşulsuz sevgisi daim Ol’sun! Amin,

   Sevgilerimle,

   İpek Senem Aydın

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA