İPEK SENEM AYDIN

  BEN İPEK SENEM AYDIN

  Benim yolum kurumsallıktan spiritüelliğe uzanan bir yol. Kurumsal hayatta durup bir mola vermek istediğim sırada rehberlik girdi hayatıma. Turist rehberliği ve iç sesim 2012 yılında İstanbul'a taşıdı beni. Ardından bir Karma Astroloji danışmanlığı ile hayatımı değiştirecek kararlar aldım. 

  "Dönüştürürken, dönüşeceksin" sözlerinin ardından ThetaHealing®  ile tanıştım. Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmeni oldum.

  Rehberlik hayatımda misafirlerime tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtmak konusunda rehberlik ediyordum. Şimdi ise İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi'nde danışanlarıma, öğrencilerime ve kolektife hayat misyonlarını bulma ve farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik ediyorum.

  Hayatımızı bilinçaltımız yönetir. ThetaHealing® tekniğinin kurucusu Vianna Stibal der ki: "Hayatını ya sen şekillendirirsin, ya da bilinçaltın". Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür. 

  Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarını yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz. 

  Bütüne fayda sağlamayı amaçlayan Youtube kanalımda da meditasyonlar ve his yüklemeleri paylaşarak birçok kişiye de katkı olmaya devam etmekteyim. Birçok seminerini online olarak verebilmekte, böylelikle ülkenin ve dünyanın her yerinden katılım imkanı sağlanabilmektedir.

  Meditasyonlarım ve hizmetlerime Youtube kanalından ulaşılabilir.

  AKADEMİK KARİYER

  Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmenidir. ThetaHealing® Science Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

  ThetaHealing®  seminerlerini online olarak  İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi'nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile online aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

   

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA