Kendi Gücüme Sahip Çıkmayı Biliyorum

  Kendi Gücüme Sahip Çıkmayı Biliyorum

  Enerjimiz hayal edebileceğimizden bile daha güçlüdür. Ağzımızdan çıkan sözcükler, yazışmalarımız ve fiziksel varlığımız bu enerjiye sahiptir.

  Korku dolu ve düşük enerji modunda olduğumuzda adeta dünyamızı kirletiriz. Ne zamanki kendimizi pozitif duruma çekeriz, o zaman çevremiz de dünyamız da o kadar pozitif olur.

  Hepimiz enerjimizi yükseltecek, diğerlerine ve dünyaya katkı olacak güce sahibiz. Bu gerçekten de tahmin ettiğimizden de kolay. Hayatımızın sorumluluğunu alıp uyanmalı ve kendi gücümüzün farkına varmalıyız.

   PEKİ KENDİ GÜCÜMÜZE NASIL SAHİP ÇIKACAĞIZ?

  Gerçekçi Olun

  Kendi gerçek gücümüz, kendi gerçeğimizden kaynaklanır. Kendi gerçeğin sana nasıl hissettiriyor? Egon sana nasıl hissettiriyor? Kendi gerçeğimizle nasıl davranırız, nasıl konuşuruz, nasıl düşünürüz ve nasıl nefes alırız? Peki ya egomuzla? Lütfen nasıl hissettiğinize, kendi içsel sesiniz ve egonuz arasındaki farklara dikkat edin. Egonuzun sesini dinlediğinizi fark ettiğinizde aşağıdaki olumlamaları tekrarlayabilirsiniz.

  Gerçek nedir biliyorum. Kendi gerçeğim ile egom arasındaki farkı biliyorum. Kendi gerçeğime ve kendi gücüme nasıl sahip çıkacağımı biliyorum. Gücüm bana aittir.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Yargılamaya Son Verin

  Yargılamak gücünüzü zayıflatır. Gününüze “Bugün hiç kimseyi yargılamayacağım” diye başlayın. Yargılamak enerjinizi düşürür ve ayrılık yaratır. Halbuki hepimiz biriz, ayrılığa değil, birliğe ihtiyacımız var. Yargılamanın olmadığı yerde ego yaşayamaz. Ego bölüp parçalamayı, ruhumuz ise birleştirip büyümeyi ister. Bizim gerçeğimiz “birlik”tir.

  Yargılamadan yaşamanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Birlik bilinci ile nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Kurban Bilincinden Çıkın

  Kurban olduğunuzu ima eden cümleler kurmaya bir son verin. “Hiç boş vaktim yok” “Durmadan çalışıyorum” “Bana haksızlık yapılıyor” gibi sözlerle kendi gerçekliğinizi yaratırsınız. Hayatta her zaman için seçimlerimiz vardır.

  Kurban olmadan yaşamanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Şikayet etmeden günlük hayatımı nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Varlığınız Gerçek Gücünüzdür

  Varlığınız ile hayatın içinde kendinizi işe yaramaz hissediyorsanız, muhtemelen sözcükleriniz de işe yaramaz olacaktır. Varlığınız sizin kendi gerçek gücünüzdür. Olduğunuz halinizle zaten mükemmel bir varlık olduğunuzu kabul edin ve kendi gerçek kaynağınızla bağlantı kurun. Bunu meditasyon yaparak, doğa içinde vakit geçirerek de yapabilirsiniz.

  Var olmanın Yaradan tanımı ve Yaradan perspektifini biliyorum. Saf sevgiye ve Her şeyi Yaradan’a giden gerçek yolu seçmenin nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

   Gücünüzü Diğerleri ile Paylaşın

  Hangi konuda güçlü olduğunuzu keşfedin ve bunu diğerleriyle paylaşın. Sahip olduğunuz bilgileri de diğerleriyle paylaşabilirsiniz. Kendinizi güçsüz hissettiğiniz zamanlarda diğerlerine ve dünyaya yaptığınız bu iyilikler, diğerlerinin enerjisini yükselttiği gibi size de kendi gerçek gücünüzü hatırlatacaktır.

  Diğerleriyle, kendimle ve Yaradan’la işbirliği içinde yaşamanın nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

   Parıldayın

  Çoğumuz kendi gerçek gücümüzü gösterdiğimizde başımıza kötü şeyler geleceği ile ilgili hikayelerle büyüdük. Artık bu tarz bir düşünce yapısına ihtiyacımız yok. Bizlerin yüreklendirici, mucizelere inanan, kendi gerçeklerini yaratan, hayatın sorumluluğunu alıp pırıl pırıl parlayan güzel ruhlara ihtiyacımız var. Kendi gücünüzün farkında olup An’da yaşadığınızda, hayatınızdaki yeni ve güzel akışın başladığını göreceksiniz. İlahi Yaradan, cesur olanları, kalbinin sesini dinleyenleri ve iyilik yapanları her zaman destekler.

  Yaşamımı en iyi ve en yüce şekilde yaşamanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Benimle beraber olan hediyeleri fark etmenin mümkün olduğunu biliyorum. Hem güvende olabilirim, hem de ışıl ışıl parlayabilirim, ben buna izinliyim.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Işıl ışıl parladığınız anlarınız daim olsun! Hepinizi seviyorum!  

  İpek Senem Aydın

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

   

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA