Dolunay Zamanlarını Nasıl Değerlendirelim?

  Dolunay Zamanlarını Nasıl Değerlendirelim?

  Dolunay zamanları doğru kullanıldığında, olumlu hediyeleri olan bir zamandır. Sizin pozitif enerjinizi yükseltir ya da tam tersi duygularınızın üzerinde bir yıkım oluşturur.

  Dolunay çok büyük bir enerji akışı sağlar. Ay’ın okyanus ve sular üzerindeki etkisini hepimiz biliriz. Vücudumuzun yüzde yetmişi sudan oluşmaktadır. Bizler bu evrensel akıştan faydalanabilmek için sakin bir zihin durumunda olmalıyız. Hatırlayalım, ruh, zihin ve bedenimizde her ne varsa bu artacaktır. Eğer öfkeliyseniz, daha da öfkeleneceksiniz, eğer mutluysanız, daha da mutlu olacaksınız. Dolunay zamanlarında okyanuslar yükselir ve hastanelerin acil servisleri daha çok hasta ile dolar.

  KAVGA ETMEKTEN VE ÖFKELENMEKTEN KAÇININ

  Dolunay sakin kalmanın zamanıdır. Bırakın gitsin, zor anlarınızda derin nefesler alın ve diğerlerini hatalarından dolayı affedin. Önemli görüşmeleriniz varsa, bunları dolunayın iki gün sonrasına erteleyin. Bu zamanda olan her şey artacaktır unutmayın. Evde, işte, günlük hayatınızda mutlu olmaya çalışın.

  Öfkelenmeden yaşamanın nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  OLUMLU DÜŞÜNÜN

  Dolunay zamanlarında olumlu düşüncenin önemini hepimiz çok iyi biliyoruz. Olumlu tutumunuz adeta sizi ve düşüncelerinizi destekleyecek ve hayatınızdaki pozitiflikler artacaktır. Sadece günde on dakika pozitif düşünceye vakit ayırsanız bile bunun etkisini göreceksiniz. Olumlamalar yapın, minnettar olduğunuz şeylerin listesini yapın, sahip olduğunuz her şey için şükredin. Yaradan size bunu artırarak gönderecektir.

   Olumlu bakış açısıyla nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  NİYETLERİNİZE ODAKLANIN

  Dolunaylar niyetlerimizin yaratılması için muhteşem zamanlardır. Bizler düşüncelerimizle yaratırız. Hayatınızla ilgili niyetlerinizi bir kağıda yazın. Bir yaratım tablosu da hazırlayıp görseller de ekleyebilirsiniz. Bu tabloyu her gün sık sık görebileceğiniz bir yere yerleştirin. Dolunayda hayallerinize odaklanmak için zaman ayırın, size karşılığı verilecektir.

  Hayallerimin en iyi ve en yüce şekilde gerçekleşmesinin nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  MEDİTASYON YAPIN

  Toplu meditasyonların her zaman yaratım gücü çok yüksektir. Dolunay zamanlarında meditasyon yapmak size içsel olarak sükûnet ve huzur sağlar. Aynı titreşimde olan dostlarınızla buluşup bu enerjiyi verimli olarak değerlendirebilirsiniz.

  Meditasyon için nasıl zaman ayıracağımı biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  KOŞULSUZ SEVGİ GÖNDERİN

  Desteklendiğiniz dolunayın enerjisiyle sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, ihtiyacı olanlara kalbinizden koşulsuz sevgi gönderin. Dünya üzerindeki zor zamanlar yaşayan yerlere de gönderin. Sevgi çok güçlü bir titreşimdir ve bu sevgi enerjisi onlar için çok faydalı olacaktır.  Ayrıca, sizler de iyi karmanıza katkıda bulunmuş olacaksınız.

  Yaradan’ın koşulsuz sevgisini diğerleriyle nasıl paylaşacağımı biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun!

  Yaşadığımız şu günlerde ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, İpek Senem Aydın ile bireysel olarak çalışmak için lütfen http://ipeksenemaydin.com/thetahealing-teknigi-ile-bireysel-seanslar bağlantısına gidin ya da info@ipeksenemaydin.com adresine yazın.Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun!

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

   

   

   

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA