Dolunay Zamanlarını Nasıl Değerlendirelim?

  Dolunay Zamanlarını Nasıl Değerlendirelim?

  Dolunay zamanları doğru kullanıldığında, olumlu hediyeleri olan bir zamandır. Sizin pozitif enerjinizi yükseltir ya da tam tersi duygularınızın üzerinde bir yıkım oluşturur.

  Dolunay çok büyük bir enerji akışı sağlar. Ay’ın okyanus ve sular üzerindeki etkisini hepimiz biliriz. Vücudumuzun yüzde yetmişi sudan oluşmaktadır. Bizler bu evrensel akıştan faydalanabilmek için sakin bir zihin durumunda olmalıyız. Hatırlayalım, ruh, zihin ve bedenimizde her ne varsa bu artacaktır. Eğer öfkeliyseniz, daha da öfkeleneceksiniz, eğer mutluysanız, daha da mutlu olacaksınız. Dolunay zamanlarında okyanuslar yükselir ve hastanelerin acil servisleri daha çok hasta ile dolar.

  KAVGA ETMEKTEN VE ÖFKELENMEKTEN KAÇININ

  Dolunay sakin kalmanın zamanıdır. Bırakın gitsin, zor anlarınızda derin nefesler alın ve diğerlerini hatalarından dolayı affedin. Önemli görüşmeleriniz varsa, bunları dolunayın iki gün sonrasına erteleyin. Bu zamanda olan her şey artacaktır unutmayın. Evde, işte, günlük hayatınızda mutlu olmaya çalışın.

  Öfkelenmeden yaşamanın nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  OLUMLU DÜŞÜNÜN

  Dolunay zamanlarında olumlu düşüncenin önemini hepimiz çok iyi biliyoruz. Olumlu tutumunuz adeta sizi ve düşüncelerinizi destekleyecek ve hayatınızdaki pozitiflikler artacaktır. Sadece günde on dakika pozitif düşünceye vakit ayırsanız bile bunun etkisini göreceksiniz. Olumlamalar yapın, minnettar olduğunuz şeylerin listesini yapın, sahip olduğunuz her şey için şükredin. Yaradan size bunu artırarak gönderecektir.

   Olumlu bakış açısıyla nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  SİZE HİZMET ETMEYEN ŞEYLERDEN SERBEST KALIN

  Dolunaylar size hizmet etmeyenleri bırakmak için en uygun zamanlardır. Artık ihtiyaç duymadığınız eşyalar, aynı titreşimde olmadığınız tanıdıklar, size hizmet etmeyen duygu ve düşünce kalıpları, pişmanlıklar, öfkeler, dargınlık ve gücenmelerden bu dönemlerde özgürleşmeyi seçebilirsiniz. Kırgın ve kızgın olduğunuz kişilere bir mektup yazıp tüm duygu ve düşüncelerinizi açıkça ifade edip, sonra bu mektubu yakabilirsiniz. Enerji şekil değiştirmiş ve hafiflemiş olursunuz.  

  Artık bana hizmet etmeyen duygu ve düşünce kalıplarımdan kolaylıkla özgürleşmenin nasıl hissedildiğini biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  MEDİTASYON YAPIN

  Toplu meditasyonların her zaman yaratım gücü çok yüksektir. Dolunay zamanlarında meditasyon yapmak size içsel olarak sükûnet ve huzur sağlar. Aynı titreşimde olan dostlarınızla buluşup bu enerjiyi verimli olarak değerlendirebilirsiniz.

  Meditasyon için nasıl zaman ayıracağımı biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

  KOŞULSUZ SEVGİ GÖNDERİN

  Desteklendiğiniz dolunayın enerjisiyle sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, ihtiyacı olanlara kalbinizden koşulsuz sevgi gönderin. Dünya üzerindeki zor zamanlar yaşayan yerlere de gönderin. Sevgi çok güçlü bir titreşimdir ve bu sevgi enerjisi onlar için çok faydalı olacaktır.  Ayrıca, sizler de iyi karmanıza katkıda bulunmuş olacaksınız.

  Yaradan’ın koşulsuz sevgisini diğerleriyle nasıl paylaşacağımı biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir, hisler Thetahealing tekniği ile yüklenir)

   Yaradan’ın koşulsuz sevgisi kalplerimizde daim olsun!

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

   

   

   

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA