Thetahealing Tekniği İle His Yüklemesi Nedir?

  Thetahealing Tekniği İle His Yüklemesi Nedir?

  His çalışması Thetahealing’in en güçlü tekniklerinden biridir.

  Thetahealing’in Kurucusu Vianna Stibal der ki;

  Bu çalışmayla gelen değişimlerin hızı şaşırtıcıdır. İnsanlara çabucak sevilmenin, takdir edilmenin, saygı duyulmanın, olumsuz bir his olmadan yaşamanın nasıl hissedildiği öğretilebilir.

  Bazı insanlar hayatlarında bazı hisleri hiç deneyimlememiş olabilirler. Belki de anne karnında ya da çocukken travmalar ya da üzüntüler geçirmiş olabilirler. Bu hisleri bu hayatın draması içinde kaybetmiş olabilirler.

  Yaratımlarımızın, niyet ve dileklerimizin gerçekleşmemesinin sebebi bu olabilir. Bir şeyi gerçekliğimize getirebilmemiz için yani niyetlerimizin gerçekleşmesi için önce bunların nasıl hissedildiğini tecrübe etmemiz gerekir.

  Bir kişiye neşeli olmanın, zengin olmanın, sevilmenin, ruh eşine sahip olmanın nasıl bir his olduğu Thetahealing tekniği ile öğretilebilir. Kişi bu hisleri tecrübe ettiğinde artık hayatında da bu deneyimleri yaşamaya hazır olur.

  Vianna Stibal der ki;

  Bu yolla öğrenilmesi ömür boyu sürebilecek şeyler, saniyeler içinde öğrenilebilir.

  Evimize, işyerimize, mobilyalarımıza, kişisel eşyalarımıza ve organik olmayan tüm maddelere Thetahealing ile his yüklemesi yapabiliriz.

  Örneğin giysilerinize güzel ve zarif olmanın hissini, ayakkabılarınıza konforlu olmanın hissini yükleyebiliriz. Cüzdanımıza parayla dolup taşması, evimize yuva olma hissi, arabamıza her zaman güvende olma hissini yükleyebiliriz.

  İşyerinize bolluk bereket içinde olma hissi, evinize neşeli olma, suyunuza sağlıklı olma hissi yükleyip bu deneyimleri hayatınıza çekebiliriz.

  His yüklemesi tekniği Thetahealing Basic DNA sınıfında öğretilmektedir. Thetahealing Uygulayıcısı tüm bu hisleri kişilere ve objelere onay alarak yüklemektedir.

  Mucizeleriniz daim olsun! 

  Kaynak: Vianna STIBAL, Thetahealing Sıradışı Bir Enerji Yaklaşımına Giriş

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

   

   

   

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA