Yeni Yılda Mucizelere İzinliyim

  Yeni Yılda Mucizelere İzinliyim

  Sevgili Okurlarım,

  Hepinize Yürekten Bir Merhaba! Geçtiğimiz son günlerini yaşadığımız şu günlerde çoğumuz yeni yıla umutla ve heyecanla bakıyoruz. Dileklerimizin ve niyetlerimizin yeni yılda gerçekleştiğini görmek istiyoruz. Bu bizim en doğal hakkımız. Peki biz buna ne kadar hazırız?

  Eski Kırgınlıkları Bırakın

  Eski kırgınlıklarınızı, sizi üzen kişileri 2018’de bırakmaya ne dersiniz? Unutamadığımız, kırgın olduğumuz, affedemediğimiz her şey yaşamın içinde ilerleyip yol almamızı engeller. Burada iki seçeneğimiz var: Ya kırgınlıklarımızı tutacağız, ya da bunlardan serbest kalıp hafifleyeceğiz. Hatırlayın ki, hepimiz Bir’iz. Bir diğeri, başkası ve öteki yok. Büyük perspektifte, Yapana değil yaptırana bakın ve Yaradılanı sevin Yaradan’dan ötürü.

  Eski kırgınlıklara takılıp kalma zorunluluğundan kendimi serbest bırakıyorum. Kırgınlıklar olmadan günlük hayatımı nasıl yaşayacağımı ve bunun nasıl hissedildiğini biliyorum. Affetmeye izinliyim ve bunu kabul ediyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Kontrolü Bırakın

  Yaşamın içinde ne kadar kontrolcü olursak, yaşam da o kadar bizi kontrol etmeye çalışır. Direnç gösterdiğimiz her şey, daha da güçlenerek karşımıza çıkar. Örneğin, bir şeyi ne kadar çok oldurmaya çalışırsak, o kadar çok aksiliklerle karşılaşırız. Burada elimizden gelenin en iyisini yapıp gerisini Yaradan’a havale etmek en güzelidir. Sonuç belki istediğiniz gibi olmayacak, fakat sizin için en iyisi ve en yücesi olacaktır. Yaradan’a güvenmek işte böyle bir şeydir.

  Yaradan’ın tüm ihtiyaçlarımı karşıladığını biliyorum. Yaradan’ın tanımıyla güvende olmanın nasıl hissedildiğini biliyorum. Ben her daim güvendeyim.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Akışta Kalın

  Bugüne kadar her ne olduysa sizin en yüksek iyiliğiniz içindi. Şu anda olmakta olan her şey de yine sizin en yüce iyiliğinize oluyor. Hepimiz her an öğreniyoruz. Yaşamda bizi en çok zorlayan kişiler ve alanlar en büyük öğretmenlerimiz, onlara şükran duyalım. Derslerimizi alıp yeni yılda yeni deneyimlere yol alalım. Hayatımızın her anı kıymetli ve her anı mucizelerle dolu.

  Şu an yaşadığım olayı olduğu gibi kabul ediyorum ve dengedeyim. Karşımdaki kişiyi de olduğu gibi kabul ediyor ve dengedeyim. Ne yaşanırsa yaşansın ben her zaman dengedeyim.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Kendinizi Affedin

  Pişmanlıklara da yeni senede ihtiyacımız yok. Yaptığımız bir hatadan dolayı ömür boyunca kendimizi defalarca yargılayıp sonra da defalarca cezalandırırız. Aslında hata diye de bir şey yok, yaşadığımız her şey yüksek bakış açısıyla bir deneyimdir. Yaşadıklarımızdan öğreniriz. Önemli olan derslerimizi almış olmamız ve yolumuza devam etmemizdir.

  Pişmanlıklar olmadan nasıl yaşayacağımı biliyorum. Yaşadıklarımdan derslerimi almanın mümkün ve güvenli olduğunu biliyorum.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Sevgiyle Yapın

  Sevgi en yüksek titreşimdir.  Sevgiyle yaptığımız ve sevgiyle istediğimiz her şey bize katlanarak geri döner. Hayatınızda karşılaştığınız herkesi sevin, onlar size bir sebeple geliyorlar. Sevgiyle çalışın, eğer işinizi sevmiyorsanız değiştirin, bunu Yaradan’dan en iyi ve en yüce şekilde isteyin. Kalpten gelen bir istek varsa, yol mutlaka gösterilecektir. Sevgiyi paylaşın, sevgiyle muhabbet edin, sevgiyle dua edin. Yaradan sevgi demektir, Yaradan’dan koşulsuz sevgisini kalbinize yerleştirmesini isteyin. Kendinizi ve herkesi de koşulsuz sevin.

  Sevmek ve sevilmenin Yaradan tanımını biliyorum. Yaradan’ın koşulsuz sevgisinin nasıl hissedildiğini biliyorum. Yaptığım her şeyde Yaradan’ın sevgisi benim rehberimdir.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Sevgiyle Paylaşın

  Öğrendiğiniz her şeyi sevgiyle paylaşın. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Sevgi paylaştıkça çoğalır. Bu dünyaya geliş amacımız ve bu hayattaki misyonumuz her ne olursa olsun, hepimiz bir diğerinin yaşamını öyle ya da böyle aydınlatabilme kudretine sahibiz. Şemsin Mevlana’ya yaptığı gibi biz de gönüllere ışık olabiliriz. Hatırlayalım, bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından hiçbir şey kaybetmez. Hizmet içten bir gülümsemedir, sımsıcak bir dost kucaklaşmasıdır, Yaradan’ın aşkıyla sonsuz bir muhabbet ve sohbettir.

  Sevgi dolu, paylaşım dolu bir yıl geçirmenin nasıl hissedildiğini biliyorum. Yeni yılın bana hoş sohbet, güzel dostluklar, koşulsuz sevgi getirmesini kabul ediyorum. Yaradan’ın tanımıyla yeni yılda mucizelere şahit olmaya izinliyim.

  (Evet demeniz yeterlidir. Hisler Thetahealing Tekniği ile yüklenir.)

  Hepinize her anı Yaradan’ın koşulsuz sevgisiyle dolu olan bir yıl dilerim. Hayalleriniz gerçek, mucizeleriniz bol olsun! Teşekkürler oldu oldu oldu! Daha fazla his yüklemesi için Instagram hesabımı (ipekenemaydin) takipte kalın! Sorularınızı sosyal medya hesaplarım üzerinden cevaplıyorum. Hepinizi seviyorum!

  Sevgilerimle,

  İpek Senem AYDIN

  Mucizelere şahit olmayı, ruhsal farkındalığınızı artırmayı ve size hizmet etmeyen blokajlarınızdan özgürleşmeyi seçerseniz, Thetahealing Seminerleri ve bireysel danışmanlıklar hakkında bilgi almak için lütfen info@ipeksenemaydin.com ya da 0543 8812388 ile iletişime geçebilirsiniz. Mucizeler en iyi ve en yüce şekilde şimdi sizin hayatınızda!

  Youtube kanalıma abone olmak için tıklayınız: https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  Etkinliklerimiz için tıklayınız: http://ipeksenemaydin.com/etkinliklerimiz

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA