ThetaHealing® Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Semineri

  ThetaHealing® Hastalıklar ve Rahatsızlıklar Semineri

  Hastalıklar ve Rahatsızlıklar semineri, beden sistemlerini sezgisel olarak taramayı, sezgisel bir bakış açısıyla yüze yakın hastalığın derinlemesine anlaşılmasını öğretecektir. 

  ThetaHealing® Uygulayıcıları bu seminerde, başkalarının ve kendilerindeki duygusal dengesizliği iyileştirme yeteneklerini engelleyebilecek hastalıklara karşı sahip oldukları gizli inanç sistemlerini keşfedecektir. Farkı yaratan hala içimizde inandığımız şeydir. Duygular, inançlar ve programlar nasıl davrandığımızı etkiler ve vücudun genel durumu üzerinde dramatik etkiler yaratır. 

  İlk gün öğrencilere ThetaHealing® Hastalıklar ve Bozukluklar kitabı verilir. Eğitmen iki hafta boyunca her gün öğrencilerle farklı hastalıklarla çalışma blokajları üzerinde çalışacaktır. Ayrıca hastalıkların fiziksel, zihinsel ve duygusal bileşenleri hakkında bilgi vermek için tartışırlar. 

  ThetaHealing® Hastalıklar ve Bozukluklar Kitabı, 2007 yılında, bu seminer için Vianna Stibalin 40.000'den fazla okumadan elde ettiği bilgilerle oluşturulmuştur.  Bu seminer tamamlandığında, ThetaHealing uygulayıcısı, ThetaHealing Master unvanına hak kazanmaya bir adım daha yaklaşacaktır. 

  Seminer İçeriği: ThetaHealing®  Hastalık ve Bozukluklar Kitabı

  Süre 10 ders günüdür. 

  Ön Koşullar: Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper, Sezgisel Anatomi

  Seminer sonrası Uluslararası geçerliliği olan THINK sertifikası verilecektir.  

  Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. 

  Whatsapp: 0543 8812388 ya da info@ipeksenemaydin.com

  Meditasyon uygulamaları için Youtube kanalımı takipte kalın.. 

  https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA