ThetaHealing® Gökkuşağı Çocukları Semineri

  ThetaHealing® Gökkuşağı Çocukları Semineri

  Gökkuşağı Çocukları semineri, Vianna'nın en psişik seminerlerinden biridir. Psişik yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız bu seminer tam size göre. Öğrencinizin yeteneklerini ve kendinizinkini geliştirecek 15 ayrı uygulama öğreneceksiniz.  

  Vianna, bacağındaki kanserin kendiliğinden, anında iyileşmesine tanık oldu. Bacağı iyileştikten sonra, binlerce kişinin hayatını değiştiren bu basit ama etkili tekniği mükemmelleştirmek için uzun yıllar harcadı. ThetaHealing® seminerleri boyunca Yatarıcının koşulsuz sevgisi hissedilir. Bu seminer, Vianna'nın Gökkuşağı Çocuklarına öğretme vizyonunu yerine getiriyor.

  Gökkuşağı çocukları, hassas ve inanılmaz derecede sezgisel çocuklar, gençler ve genç yetişkinlerdir. Gökkuşağı çocuğu, sonsuz bilgelik ve çevrelerindeki dünyayı değiştirme yeteneği ile doğmuş bir çocuktur. Kadimlerin zamanından beri dünya, sonsuz sevgi ve sabırlarıyla son derece sevecen ve uyum sağlayabilen gökkuşağı çocuklarının gelmesini bekledi. İndigo Çocuklar yeni bir çağ başlattı ve etraflarındaki olumsuzluklardan etkilenebilirler, ancak artık gökkuşağı çocuklarına geçebilirler.

  Bir öğretmen olarak, öğrencilerinizi Yaradan ile nasıl bağlantı kuracaklarını öğrenirken nasıl bir maceraya çıkaracağınızı bileceksiniz, ardından inanç çalışmasının nasıl yapılacağı ve olumlu duyguların nasıl yaratılacağı gibi çok çeşitli ThetaHealing® tekniklerini öğreneceksiniz.  Empatik okumalar; beden ve ruhu koşulsuz sevgiyle doldurmak; rehberli meditasyonlar; gelecek okuması ve koruyucu meleklerimizle çalışma yapmayı öğreneceğiz.  Yedi varoluş seviyesi aracılığıyla, öğrenciler melekler ve bitkilerle iletişim kurmanın harika yollarını öğrenecekler; kristallerle nasıl iyileşir; güç hayvanlarına nasıl bağlanılır; davul ve totemler, ayrıca telekinezilerini geliştirmek; ve auraları nasıl değiştireceğini ve hayvanları nasıl iyileştireceğini hatırlayacaksınız.

  7-11 yaşındaki çocuklara, 12-15 yaşındaki gençlere, 16-22 yaşındaki genç yetişkinlere ve ThetaHealing® uygulayıcılarına on altı konuyu nasıl öğreteceğinizi bileceksiniz.

  Bu öğretim deneyimi, ThetaHealing® uygulamanızda genç danışanlarla çalışmak için size paha biçilmez içgörü ve bilgi sağlayacaktır. Bu kurs aşağıdakilerle rezonansa girecek: Bu semineri  Sertifikalı ThetaHealing® Eğitmenleri, öğretmen olmak isteyen ThetaHealing® uygulayıcıları, gökkuşağı çocuklarının, gençlerin veya genç yetişkinlerin ebeveynleri, büyükanne ve büyükbabaları, eğitim kurumları, çocuk bakımı çalışanları ve bakıcıları alabilir.   

  Seminer İçeriği: ThetaHealing®  Gökkuşağı Çocukları Uygulayıcı el kitabı

  Bu seminer beş gün üst üste verilmektedir.

  Ön Koşullar:

  Basic DNA, Advanced DNA, Derin Kazı ( Diğer Deeper)

  Seminer sonrası Uluslararası geçerliliği olan THINK sertifikası verilecektir.  

  Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. 

  Whatsapp: 0543 8812388 ya da info@ipeksenemaydin.com

  Meditasyon uygulamaları için Youtube kanalımı takipte kalın.. 

  https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA