ThetaHealing® Dünya İlişkileri Semineri

  ThetaHealing® Dünya İlişkileri Semineri

  ThetaHealing® Dünya İlişkileri Semineri, ırklar, dinler ve insanlarla ilgili mevcut ve geçmiş sorunları tetiklemek için belirli kültürlere ve inançlara odaklanır. Bu inanç sorunları gün ışığına çıktığında, yüzyıllar öncesine dayanan gizli nefret ve kızgınlık ortaya çıkacaktır. Bu, katılımcıların dünyadaki insanları ve kültürleri gerçek koşulsuz sevgiyle kucaklamasına ve kabul etmesine izin verecektir.

  -Birinci ve İkinci Günler, inançlarına ve geleneklerine genel bir bakışla dünya ülkelerine odaklanıyor. Öğrenciler, dünyadaki diğer kültürlerin ve insanların olumsuz duygularını ve programlarını bulmak ve serbest bırakmak için uygulamalı İnanç Çalışmasına katılacaklar.

  -Üçüncü Gün, iş dünyasının inanç yapılarına ve işlevselliğine odaklanır.

  -Dördüncü ve Beşinci Günler, dünya dinlerine, inançlarına ve onları gerçek koşulsuz sevgiyle kabul etmeye odaklanır.

  Bugün ve bu çağda dünya çok daha küçük bir yer haline geldi. Uçak yolculuğu ve bilgi çağı nedeniyle kültürler çok daha fazla temas kurabiliyor. Bu nedenle, diğer kültürleri anlamamız ve kabul etmeye acil ihtiyacımız var. Dünya İlişkileri seminerini alan öğrenciler, İnanç Çalışmaları oturumlarında ne kadar olumsuz bilinçsiz düşünce, duygu ve duygunun ortaya çıktığını görünce şaşırırlar. Pek çok durumda bunlar, sahip olduklarını asla bilmedikleri diğer ülkelere, topraklara ve insanlarına karşı korku, nefret ve öfkeye bağlı genetik (ata) inançlardı. Dünya İlişkileri semineri, kendinizde başkalarına karşı iç ve dış çatışmayı ortadan kaldırmak için güçlü bir araçtır.

  Bu seminer beş gün üst üste verilmektedir.
  Ön Koşullar:
  Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper yani Derin kazı semineri
  Seminer sonrası Uluslararası geçerliliği olan THINK sertifikası verilecektir.  

  Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. 

  Whatsapp: 0543 8812388 ya da info@ipeksenemaydin.com

  Meditasyon uygulamaları için Youtube kanalımı takipte kalın.. 

  https://www.youtube.com/channel/UC6tldOhHVC77S8u2u2H01og

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA