14 MART DENİZ ÖZTAŞ İLE AİLE SİSTEMİ ÇALIŞMASI

  14 MART DENİZ ÖZTAŞ İLE AİLE SİSTEMİ ÇALIŞMASI

  14 Mart Cumartesi günü Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Çalışmasında buluşalım.

  Bilgi ve rezervasyon için için lütfen whatsapp 0543 8812388.

  Ralph Willmann ve Svagito Liebermaster tarafından aile ve organizasyon sistem çalışmasını bireylere ve organizasyonlara uygulayan Deniz Öztaş ile bakış açınız değişsin. 

  Unutmayın geçmişteki olayları travma haline getiren ve onu bu şekilde hatırlayan bizleriz. Aile sistemi çalışması ile belki de hiç bilmediğiniz aile dinamiklerini keşfedip anlayışınızı geliştirebilirsiniz… Bu özgürlüğe giden yoldur.
  Kimler Aile Sistemi Çalışmasına Katılabilir?
  Hayatın herhangi bir şekilde bir sıkıntı yaşayanlar, ilişki, para, sağlık problemleri, iş ve şirket problemleri olanlar. Hiç bir probleminiz yoksa bile katılımcı olarak gelmek hayata bakış açınızı geliştirecek ve sizin de yaşadığınız benzer durumlara tanıklık anlayışınızı derinleştirme şansını yakalayabilirsiniz.
  Kişisel olarak kendi taşıdığımız yükler dışında, savaş, cinayet, depresyon, intihar, kürtaj, kan davaları, göç, kayıplar gibi çeşitli travmalar nedeni ile oluşmuş, ailemizden gelen, bildiğimiz ya da bilmediğimiz yüklerde hayatımızı etkilemektedir.
  Organizasyon Sistemi Çalışması ile kişi içinde bulunduğu aile, iş sistemini ve tıkanıklıkların çözümünü görme fırsatı bulmaktadır.
  Yer: İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi

  Bilgi ve rezervasyon için lütfen 0543 8812388 ya da info@ipeksenemaydin.com ile iletişime geçiniz. 

  Instagram: https://www.instagram.com/ipeksenemaydin/

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA