İPEK SENEM AYDIN

  Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Thetahealing Uygulayıcısı ve Eğitmenidir. Reiki Master olan İpek Senem Aydın, aynı zamanda İngilizce, İtalyanca ve Portekizce dillerinden profesyonel tur rehberliği mesleğine de devam etmektedir. Her yıl çeşitli dönemlerde yurtiçi ve yurtdışı turlar düzenleyip tur katılımcılarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

  Çalışmalarını Nişantaşı'ndaki İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi'nde devam ettirmektedir. Danışanlarına özellikle Kristal yatak, Thetahealing, Bolluk-Bereket, Aşk ve İlişkiler konularında destek ve hizmetler vermektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile ailedizimi, nefes, ses meditasyonu, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir. 

  Kişilerin ideal hayatlarını yaşamalarına engel olan tüm blokajların çözülmesini destekleyen çalışmalar yapmaktadır. Kilo problemi, sağlık sorunlarına neden olan ruhsal sebepler, içsel huzur, mutluluk, aşk ve ilişkiler bu çalışmalardan bazılarıdır.

  Çeşitli tarihlerde Farkındalık Meditasyonları, Yeniay ve Dolunay Meditasyonları, çeşitli farkındalık workshop’ları düzenlemektedir.

  Kendinize uygun ruheşinizle karşılaşmanız için çeşitli meditasyonlar yaparak en uyumlu insanı kendinize çekmeniz için çalışmalar yapmaktadır.

  Fırsat buldukça farkındalığı arttıran genel konularda blog yazılarına da devam etmektedir. Blog yazılarını yazılarım kısmından takip edebilirsiniz. 

  İPEK SENEM AYDIN

  SOSYAL MEDYA’DA